Isıtürk Logo
Telefon Numaramız
+90 (850) 888 8788

Rezistans

Rezistans geniş üretim alanı ve imalatı ile rezistans sektöründe öncü firma olmaya devam ediyoruz!

Ürünler Rezistans

Rezistans Kullanım Alanları

Rezistans, kullanımı çok yaygındır ve hayatımızın bir çok noktasında rezistans veya rezistans çeşitlerini kullanmaktayız.Bunlar ticari ve endüstiriyel alanda kullanımı önde gelmekle beraber konut ısınma ihtiyaçlarıda rezistansın kullanım alanına girer. Rezistansın kullanım alanını belirleyen faktörler rezistansın çeşidi, tasarımı, gücü ve teknik özellikleri rezistanların kullanım alanlarını belirlerler. Rezistansın kullanım alanlarını şu şekilde ikiye ayırabiliriz;

Rezistans Konut Ve Kişisel Alanda Kullanımı

  1. Fırınlar
  2. Herhangi bir ısıtma işlemi uygulanacak sıvılar
  3. Tost makineleri
  4. Saç kurutma makineleri
  5. Elektrikli ev aletleri
  6. Elektrikli sobalar

Rezistans Endüstriyel Ve Ticari Alanda Kullanımı

  1. Otel,restoran ve pansiyon tarzı işletmelerde yiyecek veya içecekleri sıcak tutmak
  2. Ortamı sıcak tutma gereksimi duyulan bölgelerde; fırını ısıtma, hava sıcaklığını değiştirmede, nem alma gibi işlemlerde
  3. Otomotiv sektöründe ısınma istenilen hemen hemen her yerde (cam ısıtma,koltuk ısıtma,klima) vb öğelerin her birinde
  4. Plaka ve kalıp ısıtmada

Rezistans Çeşitleri

Rezistans çeşitleri oldukça fazladır. Bunun nedeni hemen hemen her yerde rezistans kullanımı olduğu için rezistans çeşitleri oldukça fazladır. Çeşitli öğeleri, malzeme yada ekipman gibi bazı öğeleri sıcak tutmak için rezistans çeşitlerini kullanmaktayız. Rezistans çeşitleri şunlardır; rezistans, boru rezistans, fişek rezistans, otoklav rezistans, serpantin rezistans, ısıtıcı kablo rezistansı, quartz cam rezistans, karter ısıtıcı, flexible rezistans, pano rezistans, sıcak hava üfleme rezistansı, tolkar kurutma makinası olmak üzere rezistans kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır.

Rezistans Fiyatları

Rezistans fiyatları ısıtma elamanları arasında çok fazla çeşit olduğu için fiyatları değişmektedir. Fiyatlarını etkileyen faktörler şunlardır; kullanım alanı,çalışma ortamı, tasarımı, ısının dağılma alanına göre, güç özellikerine vb. kriterlere göre rezistans fiyatları değişim göstermektedir.

Hangi rezistansı kullanacağını seçtikten sonra rezistans fiyatı almak için 0533 620 3797 mesaj atabilir yada info@isiturkrezistans.com.tr mail atarak kullanacağınız rezistans hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz. Alacağınız rezistans hakkında karar veremediyseniz gene bu numara ve mail adresinden bizlere ulaşabilir almanız gereken rezistans hakkında sizlere bilgi verebiliriz.

Almak istediğiniz rezistansı seçtikten sonra online alışveriş sitemiz olan rezistanssepeti.com.tr üzerinden kolaylıkla internet üzerinden siparişinizi gerçekleştirebilirisiniz.

Rezistans Rezistans İmalatı Rezistanslar Rezistans Nedir
Online Mağza